Innowacyjne sposoby na pozyskiwanie leadów dla Twojej marki

generować leady do Twojej marki

Generowanie leadów dla Twojej firmy jest trudne. Obejmuje to wysyłanie zimnych wiadomości e-mail i kompilowanie list. Są inne sposoby na generowanie leadów. Możesz osiągnąć cele związane z generowaniem leadów, stosując podejścia, które oferują prawdziwą wartość dla potencjalnych klientów. Jednym z przykładów jest wykorzystanie siły SEO opinii klientów. Platformy z recenzjami to świetny sposób na zwiększenie widoczności Twojej marki poprzez umożliwienie jej obejrzenia odpowiednim osobom. przeczytaj więcej o generowaniu leadów do Twojej marki poniżej

Innym sposobem, aby uzyskać więcej informacji o odwiedzających witrynę, jest poproszenie ich o dane kontaktowe, a następnie rozdanie im quizu. Jeśli zrobisz to poprawnie, celem jest wymiana wyniku quizu na nowego leada. Inne opcje obejmują tworzenie przydatnych arkuszy kalkulacyjnych, udostępnianie ofert bramkowanych, hosting prezentów, oferowanie bezpłatnych wersji próbnych lub produktów freemium. Istnieje wiele sposobów na generowanie leadów.generowanie wzrostu biznesu za pomocą platform treści.

Poniżej kilka kreatywnych pomysłów

Zmień przeznaczenie treści
Możesz generować potencjalnych klientów, ponownie wykorzystując stare treści. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest ponowne opublikowanie istniejącej treści w nowym widoku. Możesz także zmienić przeznaczenie najskuteczniejszych e-booków i przetestować je A/B pod kątem nowych tytułów. Te eksperymenty powinny przynieść nowe spojrzenie i poprawić współczynniki konwersji.

Blogowanie gości i ponowne publikowanie

Blogowanie gościTo obecnie jeden z najlepszych sposobów na generowanie leadów. Zaproś gości do tworzenia blogów, które będą publikowane przez Twoją firmę. Powinieneś zidentyfikować blogi i media, które są odpowiednie, a następnie zaoferować im oryginalne treści. Jako autorytet w swojej dziedzinie możesz również wziąć pod uwagę to: możesz rozważyć ponowne opublikowanie poprzedniego materiału w ważnych czasopismach w innowacyjny sposób, aby uniknąć plagiatu.

Wywiady z influencerami


To świetny sposób na generowanie leadów poprzez kontakt z influencerami. Influencerzy są znani ze swojego kapitału społecznego i zasięgu. Influencerzy często mają wielu zwolenników i wysoki poziom dowodu społecznego. Nie jest łatwo uzyskać aprobatę od tych ludzi, ale jest to warte wysiłku. Zestawienia, listy „najlepszych” i prośby o wywiad to tylko kilka innowacyjnych sposobów na przyciągnięcie ich uwagi. Jeśli zostanie to zrobione dobrze, wpływowe osoby będą rozpowszechniać te elementy treści, abyś mógł je wykorzystać i pomóc Ci uzyskać przewagę nad Twoją firmą.

Poznaj nowe kanały reklamowe


Istnieje wiele innych kanałów reklamowych niż reklamy na Facebooku i reklamy Google. Powinieneś także rozważyć inne media, takie jak reklamy Reddit, Instagram i inne. Możesz też rozważyć umieszczenie reklam w popularnych podcastach i reklamach offline. Te kanały mogą nie mieć tych samych odbiorców, co Facebook czy Google, ale mogą być świetnymi zasobami dla Twojej firmy, jeśli je wybierzesz. Powinieneś także przeznaczyć niewielki budżet miesięczny na testowanie różnych kanałów. Pozwoli ci to określić, które z nich działają, a które nie.

Czat na żywo


Obsługa klienta i bezpośrednia interakcja z klientem skutkują wyższą satysfakcją klienta i lepszymi doświadczeniami użytkowników, co prowadzi do większej liczby potencjalnych klientów. Widżet czatu na żywo to jeden z najlepszych sposobów na natychmiastowe nawiązanie kontaktu z odbiorcami.

proszę Podziel się Kreatywne sposoby na generowanie leadów do Twojej marki

Total Views: 165 ,
By Michael Caine

Michael Caine is the Owner of Amir Articles and also the founder of ANO Digital (Most Powerful Online Content Creator Company), from the USA, studied MBA in 2012, love to play games and write content in different categories.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like